RT0805WRD0734K8L
MFR.Part #
RT0805WRD0734K8L
JLCPCB Part #
C4269401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS