RT0805WRD0733K2L
MFR.Part #
RT0805WRD0733K2L
JLCPCB Part #
C1712371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS