RT0805WRD0728KL
MFR.Part #
RT0805WRD0728KL
JLCPCB Part #
C1712386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 28kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS