RT0805WRD071K74L
MFR.Part #
RT0805WRD071K74L
JLCPCB Part #
C1712476
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS