RT0805WRD071K18L
MFR.Part #
RT0805WRD071K18L
JLCPCB Part #
C4284376
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS