RT0805WRD071K15L
MFR.Part #
RT0805WRD071K15L
JLCPCB Part #
C3946367
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS