RT0805WRD071K07L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD071K07L
JLCPCB Part #
C1712738
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS