RT0805WRD071K05L
MFR.Part #
RT0805WRD071K05L
JLCPCB Part #
C1712717
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS