RT0805WRD071K02L
MFR.Part #
RT0805WRD071K02L
JLCPCB Part #
C1715912
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS