RT0805WRD0718R2L
MFR.Part #
RT0805WRD0718R2L
JLCPCB Part #
C1712848
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS