RT0805WRD0712K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD0712K1L
JLCPCB Part #
C1712397
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS