RT0805WRD07127RL
MFR.Part #
RT0805WRD07127RL
JLCPCB Part #
C1711812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS