RT0805WRD07113KL
MFR.Part #
RT0805WRD07113KL
JLCPCB Part #
C3969637
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS