RT0805WRD07110RL
MFR.Part #
RT0805WRD07110RL
JLCPCB Part #
C1711830
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS