RT0805WRC0795K3L
MFR.Part #
RT0805WRC0795K3L
JLCPCB Part #
C1728782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS