RT0805WRC07910RL
MFR.Part #
RT0805WRC07910RL
JLCPCB Part #
C1728806
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 910Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS