RT0805WRC0776R8L
MFR.Part #
RT0805WRC0776R8L
JLCPCB Part #
C4257335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS