RT0805WRC07715RL
MFR.Part #
RT0805WRC07715RL
JLCPCB Part #
C1728884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 715Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS