RT0805WRC07649RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC07649RL
JLCPCB Part #
C4000024
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS