RT0805WRC075K23L
MFR.Part #
RT0805WRC075K23L
JLCPCB Part #
C4184495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS