RT0805WRC074K87L
MFR.Part #
RT0805WRC074K87L
JLCPCB Part #
C1730565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS