RT0805WRC074K42L
MFR.Part #
RT0805WRC074K42L
JLCPCB Part #
C4246409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS