RT0805WRC0742K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC0742K2L
JLCPCB Part #
C1724031
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS