RT0805WRC0739K2L
MFR.Part #
RT0805WRC0739K2L
JLCPCB Part #
C4247898
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS