RT0805WRC07383RL
MFR.Part #
RT0805WRC07383RL
JLCPCB Part #
C1724015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 383Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS