RT0805WRC071K65L
MFR.Part #
RT0805WRC071K65L
JLCPCB Part #
C3987278
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS