RT0805WRC07165KL
MFR.Part #
RT0805WRC07165KL
JLCPCB Part #
C1724447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 165kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS