RT0805WRB07806RL
MFR.Part #
RT0805WRB07806RL
JLCPCB Part #
C4276656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS