RT0805WRB076K2L
MFR.Part #
RT0805WRB076K2L
JLCPCB Part #
C4029718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS