RT0805WRB0764R9L
MFR.Part #
RT0805WRB0764R9L
JLCPCB Part #
C4178393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS