RT0805WRB0764K9L
MFR.Part #
RT0805WRB0764K9L
JLCPCB Part #
C4343882
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS