RT0805WRB075K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB075K9L
JLCPCB Part #
C4165274
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS