RT0805WRB07562RL
MFR.Part #
RT0805WRB07562RL
JLCPCB Part #
C4310491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS