RT0805WRB074K32L
MFR.Part #
RT0805WRB074K32L
JLCPCB Part #
C3945046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS