RT0805WRB0749R9L
MFR.Part #
RT0805WRB0749R9L
JLCPCB Part #
C4157675
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS