RT0805WRB07442RL
MFR.Part #
RT0805WRB07442RL
JLCPCB Part #
C4110773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS