RT0805WRB073K6L
MFR.Part #
RT0805WRB073K6L
JLCPCB Part #
C869664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS