RT0805WRB073K3L
MFR.Part #
RT0805WRB073K3L
JLCPCB Part #
C869663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS