RT0805WRB07390RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB07390RL
JLCPCB Part #
C3991288
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS