RT0805WRB07365RL
MFR.Part #
RT0805WRB07365RL
JLCPCB Part #
C4156852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS