RT0805WRB0734K8L
MFR.Part #
RT0805WRB0734K8L
JLCPCB Part #
C4340538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS