RT0805WRB07340RL
MFR.Part #
RT0805WRB07340RL
JLCPCB Part #
C4116459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS