RT0805WRB07309RL
MFR.Part #
RT0805WRB07309RL
JLCPCB Part #
C3993019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS