RT0805WRB07301RL
MFR.Part #
RT0805WRB07301RL
JLCPCB Part #
C4121389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS