RT0805WRB072K49L
MFR.Part #
RT0805WRB072K49L
JLCPCB Part #
C4307312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS