RT0805WRB0726R7L
MFR.Part #
RT0805WRB0726R7L
JLCPCB Part #
C3938185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS