RT0805WRB0725K5L
MFR.Part #
RT0805WRB0725K5L
JLCPCB Part #
C4166262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS