RT0805WRB0724RL
MFR.Part #
RT0805WRB0724RL
JLCPCB Part #
C4347381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS