RT0805WRB0724R3L
MFR.Part #
RT0805WRB0724R3L
JLCPCB Part #
C4202613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS