RT0805WRB0724KL
MFR.Part #
RT0805WRB0724KL
JLCPCB Part #
C4140229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS